Srpen 2011

KONEC

31. srpna 2011 v 20:47 | Ronnie |  Deník

Končím! Neptejte se na důvod, stejně vám neodpovím. Do konce týdne blog zruším. Je mi to líto, zvlášť to, že přijdu o úžasný SBéčka. Zejména, že přijdu o Princess Jane (Baby/Jane). I když už nebudeme SBéčka, na její blog určitě budu chodit dál. Bylo to tu super, děkuju těm, co sem chodili. Sbohem :).


Nutné POZASTAVENÍ!

5. srpna 2011 v 17:26 | Ronnie |  Deník
Promiňte, ale musím NUTNĚ pozastavit. Prostě to teď opravdu nezvládám a i tak teď budu 2 týdny pryč. No, já teď tedy pozastavuji na dobu neurčitou. Pa :).

Mileyino další tetování!

1. srpna 2011 v 19:18 | Ronnie |  News

Ták, Miley má zase další nové tetování :). Na Miley-Cyrus.com jsem k tomu našla tuhle fotku (↓↓) a k tomu bylo v angličtině toto:


Miley Cyrus has her fair share of tattoos, from a dream catcher to the word "love" by her ear.

But in a new Twitter photo that she posted Friday, it appears she may have gotten some small but meaningful new ink to show her support for gay marriage equality.

In the photo, she shows off what looks like an equal sign on her ring finger, captioned with the phrase, "all love is equal."

A rep for the singer could not be reached for comment. 


A protože jsem strašně líná, nechtělo se mi to překládat, tak tu mám překlad od starého, ale blbě překládajícího 'strýčka Googla'. No, překlad dopadl takto:


Miley Cyrus má svůj spravedlivý podíl na tetování, z lapač snů na slovo "láska" od ucha.

Ale v nové fotografie Twitter, že Napsal pátek, zdá se, že může se dostali nějaký malý, ale významný nové inkoustové ukázat její podporu pro homosexuální manželství žen a mužů.

V fotce, ona předvádí, co vypadá jako rovnítko na jejím prsteníku, popsaný s výrazem "všechnu lásku, je stejné."

Rep pro zpěváka by nebylo možno dosáhnout k připomínkám. 


I'm BACK!

1. srpna 2011 v 19:06 | Ronnie |  Deník

Jsem zpět! Ale jen na týden, pak tu zase 2 týdny nebudu. Musim najít zas nějaký novinky a přednastavit články, ale nevim kdy, páč tenhle tejden mám takovej trošku zaneprázdněnej. Ale jo, to se nějak zvládne :). Teď vybaluju věci z dovolený a k tomu si píšu s kámoškou a ještě píšu na blog. Tak to by na kratičkou zprávu mohlo stačit, nemyslíte? Tak zatím pa :).