Vanessa: ,,Kluka nechci"

26. května 2011 v 19:45 | Veru$h |  News

"Kluka nechci!"

Vanessa Hudgens - mexiko
Není to zrovna týden, ale už více jak půl roku, co se Vanessa a Zac rozešli. O tom, že Zac Efron má s rozchodem potíže víme, ale jak se k tomu staví Vanessa? Copak ona nepotřebuje vedle sebe chlapa?
"Užívám si nejkrásnější období svého života," ale jak to opravdu cítí nevíme. Na druhou stranu tuto větu obohatila touto: "Byla jsem pět let ve vztahu, konečně teď poznávám, co to znamená být singl!"
"Ještě donedávna jsem přesně věděla, kdo jsem a že patřím k Zacovi. Teď o sobě nevím vůbec nic a je to velká legrace," svěřuje se Vanessa a pokračuje: "Kolikrát svou reakcí překvapím sama sebe."
"Dřív jsem byla z některých věcí otrávená a nechtělo se mi do nich. To teď vůbec neznám. Jsem nadšená úplně ze všeho, co teď prožívám."
V minulosti se prý nikdy nikomu nepodařilo přemluvit Van k tomu, aby udělala něco, co původně neměla v plánu. "Teď mi kámoška zavolá v deset večer, jestli nepojedeme na výlet a já řeknu: ´Cool, za pět minut jsem u tebe!´a užiju si super akci."
"Dochází mi, že za ta léta, co jsme byli se Zacem spolu, jsem přišla o spoustu zážitků," říká hvězda nového filmu Sucker Punch a s nakažlivým smíchem dodává: "Doufám, že budu mít dost času na to, abych všechno dohnala."
Na kluky ti tedy v těchto dnech asi moc času nezbývá? "To tedy ne! A ani po žádném klukovi netoužím. Samozřejmě se jednou chci znovu zamilovat a věřím, že přijde "Pan Pravý", ale teď bych na něj neměla čas. Chci se věnovat práci a sama sobě." "Navíc si myslím," vysvětluje ještě Vanessa na závěr: "Že opravdová láska se objeví ve chvíli, kdy to člověk nejmíň čeká..."
zdroj: VanessaHudgens.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama