BUDOUCNOST? Už vím co chci!

28. května 2011 v 22:17 | Veru$h |  Téma týdne
Budoucnost se váže k milionu pojmům. Mohla bych je začít vyjmenovávat, ale to by zabralo nespočet článků a zničenejch klávesnic. Tak to tročku zkrátím a ukážu, co si pod pojmem BUDOUCNOST vybavím a představuju.
Budoucnost je dost diskutované téma. Nikdo neví co bude nebo nebude. Co se vynalezne nebo nevynalezne. Ani proč se něco děje / neděje. Když se řekne budoucnost, v hlavě mi začne putovat spousty myšlenek a postřehů, záblesků a názorů. Jako první se mi vybaví města plná mrakodrapů a lidí v létajících autech a bublinách. A hned z této myšlenky putuju k myšlence na Futuramu. Město, kde žijí hlavní hrdinové (Fry, Bender, Leela....) mi dost připomíná město, které si představuji. Když řádně projdu tyto své myšlenky, začnu myslet na blízkou budoucnost. Co že to vlastně budu dělat o víkendu? A jaké že to mám plány na prázdniny? Všechny tyto (vlastně celkem zbytečné) otázky si odpovím a začnu myslet na SVOJI budoucnost. Co budu dělat, až dodělám základku, co vůbec chci dělat, až dostuduju. Mým snem je být doktorka, chci být vážně dobrá, chci zachraňovat životy a chci, aby ke mě lidé chodili rádi. Ráda pracuji s dětmi, takže bych chtěla být pediatr. Jako pediatrička sice nezachráním tolik životů, jako kdybych pracovala například na kardiologii, ale budu pracovat s dětmi a budou ke mě chodit rádi. Já to vím, protože když mají děti ke mě důvěru, vždy jsou se mnou rády. To vím z vlastní zkušenosti. Tato myšlenka mi pluje hlavou nejdéle, ael když pomine, začnu myslet na to, ajk budu mít rodinu. Mám už v hlavě "namalovaný obrázek", jak si představuji svoji budoucnost: Milující manžel zrovna seká trávu před naším rodinným domkem´s krásnou zahradou, kde si já právě hraju s naším dítětem. Druhé dítě si hraje s pejskama. S dvěma. Ano, chci 2 děti a 2 pejsky, milujícího manžela a krásný rodinný domek se zahradou. Vím, že sny se nikdy neplní úplně přesně do puntíku, ale i když vím, že to nikdy nebude ÚPLNĚ tak, jak si to představuji, nikdy nepřestanu věřit, že se mi to jednoho dne splní.

A co vy?

Co se vám vybaví, když se řekne BUDOUCNOST?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veru-chicky veru-chicky | E-mail | Web | 28. května 2011 v 22:24 | Reagovat

wow !! moc oěkně napsané !! já vzdálenou budoucnost moc nemyslím,žiju hlavně přítomností a blízkou budoucností, Jinak si o tom Můžeš přečís v mém článku na téma týdne. Tak se měj dobře,mám tě ráda !! :* :D**

2 about-ronie about-ronie | Web | 28. května 2011 v 22:25 | Reagovat

kdysi sem snila o tom samém dnes vím že to očem sem snila se mi nikdy nesplní a mám te!ď uplně jine sny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama